Menu AT art Szukaj

See(a) (of) Colorful lies?

„Nazwa pracy jest zabawą słowną i ma podwójne znaczenie „Sea of colorful lies” i „See a colorful lies?”. W polskim tłumaczeniu znaczy „Morze kolorowych kłamstw” lub „Czy widzisz kolorowe kłamstwa?”. Praca ma na celu ukazać człowieka we współczesnym świecie jako istoty pogrążonej w fałszywych ,nastawionych na zysk realiach , ubarwianych przez kolorowe reklamy i billboardy. Węże na obrazie przyjmujące kształt fal w morzu symbolizują kłamstwa współczesnej rzeczywistości. Postać wynurzająca się z fal i przecierająca oko to ktoś kto jest zagłębiony w tym świecie kłamstw ale zaczyna dostrzegać w jakich realiach żyje – dlatego przeciera oczy”.

Edycja limitowana 3 z 5 + 2 kopie na użytek artysty.

Obraz sygnowany z przodu i z tyłu pracy monogramem artysty – Piotr Gola. Wydruk na papierze (wymaga oprawy) lub na płótnie naciągniętym na ramę drewnianą (gotowy do powieszenia).W przypadku wydruku na papierze praca tańsza o 200,-zł.

W przypadku wydruku na płótnie dłuższy czas oczekiwania na pracę. W zamówieniu prosimy o podanie typu podłoża: na płótnie czy na papierze.

 

Inne prace tego artysty Zobacz wszystkie prace artysty