f "Znaki zodiaku pan bliźnięta" Hanna Bakuła - AT Art
Menu AT art Szukaj

ZNAKI ZODIAKU „PAN BLIŹNIĘTA”

Poradnik astrologii negatywnej Jak stracić przyjaciół ma pełnić przede wszystkim funkcję głosu doradczego w sprawie wyboru tak zwanych mężczyzn, kobiet, dzieci, a nawet zwierząt naszego życia, jak również partnerów do interesów. Ma pomagać nam w niepopełnianiu błędów już na starcie i niewiązaniu się z jakąś paskudą.

Zapewniam, że mają Państwo więcej cech negatywnych niż pozytywnych

Są one inne u kobiet i u mężczyzn urodzonych w tym samym czasie. Każda płeć jest wstrętna na swój sposób (…). Wszyscy mają mnóstwo wad i praktycznie nikt nie zasługują na sympatię. Po prostu nie ma dobrych znaków zodiaku.”

H. Bakuła,  Poradki astrologiczny: Jak stracić przyjaciół, BOSZ, 2007

Inkografia wykonana za zgodą i pod bezpośrednim nadzorem artysty, a następnie opatrzona jego sygnaturą w prawym dolnym rogu. W lewym rogu umieszczono oznaczenie numeru edycji oraz rozmiaru pracy. Dzięki gwarancji niepowtarzalności serii, inkografie nabierają charakteru dobrej inwestycji na przestrzeni czasu.

Edycja limitowana 20 sztuk.Praca bez oprawy 1250zł  w oprawie passe-partout , cena 1290 zł ,W przypadku wyboru oprawy do pracy prosimy o informację w zamówieniu.

Inne prace tego artysty Zobacz wszystkie prace artysty