Menu AT art Szukaj

O nas

„Sztuka stanowi doskonałe uzupełnienie życia. Bez względu na wybraną formę – malarstwo, rzeźba, literatura, fotografia – może odzwierciedlać pasję, zamiłowania, być źródłem inspiracji, inwestycją lub wspaniałym podarunkiem”

AT art.  została stworzona dla Artystów i Koneserów sztuki .

Prezentujemy na sprzedaż  dzieła znakomitych artystów on-line oraz zajmujemy się organizacją wystaw i spotkań z artystami w otoczeniu biznesowym. W galerii prezentujemy twórczość polskich artystów, wyróżnionych licznymi nagrodami i cieszących się uznaniem kolekcjonerów i koneserów sztuki współczesnej w kraju jak i za granicą. Pasjonuje nas Młoda Sztuka i przedstawiciele nowych nurtów. To ogromna przyjemność – być częścią nowatorskiego, wymownego spojrzenia, ekspresji i wyrazu świata. Nasi artyści opowiadając o życiu, emocjach i indywidualnym postrzeganiu rzeczywistości – używają różnych form, działają za pomocą koloru, stylu i własnych technik.

SZTUKA DLA LUDZI.

Sztuka, choć może być wyrafinowana – kierowana jest do wrażliwości każdego z nas. Każdy – bez względu na zainteresowania, gusta i preferencje – może znaleźć w sztuce coś, co odzwierciedla jego upodobania i wpisuje się w indywidualną estetykę.

Dlatego właśnie w AT art. pragniemy popularyzować sztukę w codziennym życiu . Sztuki nie trzeba tłumaczyć, trzeba ją poczuć dla siebie. Chcemy sprawić, aby sztuka towarzyszyła nam wszędzie, gdzie jesteśmy, ubarwiała życie i wzbogacała doznania estetyczne, aby rozbudzała wrażliwość i skłaniała do refleksji nad obserwacją codzienności. Abyśmy stali się z pomocą sztuki lepszymi ludźmi.

SZTUKA I BIZNES.

Widzimy ogromne korzyści w łączeniu biznesu ze sztuką . Dlatego organizujemy wystawy dzieł naszych artystów, łącząc je ze spotkaniami autorskimi – kreujemy zupełnie nowy wymiar Państwa przestrzeni biurowej, gabinetów, korytarzy, a nawet pokojów hotelowych. Pozytywnie zaskoczymy Państwa partnerów biznesowych, klientów i skłonimy do wielu gorących dyskusji. Stworzymy zupełnie nowy pułap komunikacji między pracownikami – komunikacji na podłożu sztuki i estetycznej wrażliwości.

Propagujemy passion investments – zyskującą na starym kontynencie na znaczeniu i znajdującą na Zachodzie coraz większe grono zwolenników, a w Polsce – podobnie jak cały rynek sztuki – stanowiącą coraz istotniejszą gałąź biznesu .

 

O założycielce firmy AT art.

 

Firma AT art. powstała w 2013 roku  i założycielką galerii jest Anna Krawczyk – Wojarnik, marszand i koneser sztuki. Ukończyła studia wyższe na SGPiS (obecnie SGH), przez  wiele lat związana była z rynkiem nieruchomości. Zdobywała swoje doświadczenie podnosząc  kwalifikacje w Polsce i USA w instytucie IREM w Chicago. Na krakowskiej uczelni studiowała zagadnienia  współczesnego rynku sztuki i antyków – kontynuując tym samym swoją pasję.

Miłość do sztuki wyniosła z domu rodzinnego, który zaszczepił w niej tradycje kolekcjonerskie, bibliofilskie, potrzebę wyrażania szacunku dla twórczości oraz umiejętność dzielenia się jej pięknem z innymi. Inspiracją dla zanurzenia się w świat sztuki były liczne podróże, pasja poszukiwań i poznawania sztuki dawnej i współczesnej w galeriach, na wystawach, plenerach i podczas spotkań ze wspaniałymi artystami, reprezentującymi niepowtarzalną dla siebie wielokulturowość oraz różnorodność technik wyrazu

Miała okazję poczuć „przez skórę”, jak powstają nowe dzieła, jak artyści zanurzają się w swoje prace, niosąc wraz z nimi emocje , przesłanie, mądrość i naukę.  „Plenerowe” doświadczenia, ukształtowane spojrzenie na sztukę oraz rosnąca fascynacja ponadczasowością dzieł sztuki zaowocowała decyzją o powstaniu galerii sztuki.

Ambicją założycielki  jest działanie na rzecz polskiej sztuki, posiadającej ogromną siłę wyrazu i oryginalność; sprawienie, by zaistniała w naszym życiu codziennym. Wykorzystanie również  jej potencjału i fascynującej oryginalności dla biznesu i miejsc pozornie nie mających z nią nic wspólnego – pokazanie jak teoretycznie odległe od siebie światy; przenikają się, wzajemnie się potrzebując. Mecenat polskiego biznesu nad polską sztuką może odegrać ogromną rolę  przyczyniając się do rozwoju młodych ,utalentowanych artystów dając im  szansę zaistnienia na światowych rynkach, z przyszłością na sukces.

„Wartość niepowtarzalnych dzieł – unikalnych egzemplarzy piękna, których nie znajdziemy nigdzie indziej, jest nieoceniona. Zarówno w wymiarze materialnym,  sentymentalnym jak i emocjonalnym. Wyrażenie siebie za pomocą sztuki, podążanie za własną wrażliwością i możliwość wykorzystania nietuzinkowych dzieł w aranżacji życia i przestrzeni – to ogromna wartość, którą zyskujemy dzięki talentowi artystów.”  – Anna Krawczyk – Wojarnik