Menu AT art Szukaj

Technika - Akryl

Witamy miłośników sztuki plastycznej w naszym artystycznym zakątku. Mają Państwo szansę nabyć obrazy akrylowe na płótnie polskich artystów, z którymi współpracujemy w ramach autorskiego programu „sztuka w nie-miejscach”. Symboliczne malarstwo akrylowe naszych rodaków zachęci do głębszej refleksji każdego, kto je zobaczy.

Obrazy akrylowe na płótnie do powieszenia na ścianie

Osoby z zamiłowaniem do piękna powinny zapoznać się z bogatą ofertą sklepu. Kunszt obrazów akrylowych z naszej kolekcji można dostrzec w każdym pociągnięciu pędzla. Ta technika malarstwa sprawia, że prace są odporne na działanie światła. Nadają się do powieszenia w pokoju dziennym i gościnnym, gdyż pozostaną jak nowe, nawet jeśli będą wystawione na słońce.

Malarstwo akrylowe do mieszkania

Udostępniamy Państwu malarstwo powstałe przy zastosowaniu różnorodnych technik i niepowtarzalnej gamy barw. Posiadamy obrazy akrylowe nawiązujące tematycznie do szkół klasycznych i zupełnie nowatorskich wizji. Fantazmaty z pogranicza snu i jawy oraz bardziej realistyczne dzieła. Nasze zasoby malarskie powinny przypaść do gustu fanom surrealizmu w stylu mistrza Salvadora Dalego, jak i zwolennikom realizmu magicznego.

Wszystkie dostępne u nas prace są sygnowane przez autorów. Niektóre dodatkowo posiadają certyfikat oryginalności.