Menu AT art Szukaj

Współpraca z artystami

Witamy serdecznie w naszej Galerii on-line
Zapraszamy do współpracy wszystkich Artystów  oraz Galerie sztuki z całej Polski.

Głównym obszarem działalności AT ART. jest sprzedaż dzieł sztuki na stronach naszej Galerii on-line oraz organizowanie indywidualnych wystaw  dzieł sztuki artystów z nami współpracujących we wnętrzach firm oraz innych przestrzeniach biznesowych .

Przyjmujemy do naszej galerii dowolna ilość  prac artysty , jednakże  zastrzegamy sobie prawo wyboru dzieł ostatecznie zamieszczanych na naszych stronach oraz tych które będą prezentowane   na wystawach  organizowanych przez AT ART.  z naszymi Partnerami biznesowymi w ramach naszego autorskiego programu „sztuka w nie-miejscach”.

Do naszej Galerii on-line przyjmujemy  wszelkie techniki plastyczne choć z przyczyn logistycznych i dla satysfakcji obu stron transakcji chcemy prezentować takie dzieła , które można bezpiecznie przesłać  pocztą kurierską . Wyjątkowe dzieła sztuki  jak instalacje , duże rzeźby itp. będziemy prezentować jedynie  na wystawach organizowanych z naszymi Partnerami.

Z każdym artystą podpisujemy ramową   umowę współpracy .Współpraca z nami w zakresie promocji twórczości naszych artystów jest nieodpłatna a dodatkowo prezentacja dzieł na naszych stronach Galerii on-line przyczynia się z pewnością do  wzmocnienia wizerunku Artysty. Pozwala na  dotarcie do zainteresowanych  dziełami sztuki klientów i związane z tym korzyści finansowe oraz ułatwia kontakt z potencjalnymi nabywcami z kręgu biznesu poprzez organizację indywidualnych wystaw.

Firma nasza  może zakupić od artysty najlepsze jego prace , które będą stanowiły kolekcję własną naszej firmy –  zobacz zakładkę  Własna Kolekcja.

Jak może Artysta nawiązać z nami  kontakt

Nawiązanie współpracy z naszą firmą jest proste . Prosimy o napisanie  do nas maila , który będzie zawierał krótką biografię Artysty oraz własne portfolio na adres galeria@atart.com.pl ,  a my wyjaśnimy warunki wstawienia do nas swoich prac . Naszą ideą jest współpraca w życzliwej  atmosferze , oparta na rzetelności ,  która przyniesie  dużo satysfakcji dla obu stron.