Menu AT art Szukaj

Współpraca z artystami

Witamy serdecznie w naszej Galerii on-line
Zapraszamy do współpracy wszystkich Artystów  oraz Galerie sztuki z całej Polski.

Głównym obszarem działalności AT ART jest sprzedaż dzieł sztuki na stronach naszej Galerii on-line oraz organizowanie indywidualnych wystaw  dzieł sztuki artystów z nami współpracujących we wnętrzach firm oraz innych przestrzeniach biznesowych.

Przyjmujemy do naszej galerii dowolna ilość  prac artysty , jednakże  zastrzegamy sobie prawo wyboru dzieł ostatecznie zamieszczanych na naszych stronach oraz tych które będą prezentowane   na wystawach  organizowanych przez AT ART.  z naszymi Partnerami biznesowymi w ramach naszego autorskiego programu „sztuka w nie-miejscach”.

Do naszej Galerii on-line przyjmujemy  wszelkie techniki plastyczne choć z przyczyn logistycznych i dla satysfakcji obu stron transakcji chcemy prezentować takie dzieła, które można bezpiecznie przesłać  pocztą kurierską. Wyjątkowe dzieła sztuki  jak instalacje, duże rzeźby itp. będziemy prezentować jedynie  na wystawach organizowanych z naszymi Partnerami.

Z każdym artystą podpisujemy ramową umowę współpracy. Współpraca z nami w zakresie promocji twórczości współpracujących z nami artystów jest nieodpłatna a dodatkowo prezentacja dzieł na naszych stronach Galerii on-line przyczynia się z pewnością do  wzmocnienia wizerunku Artysty. Pozwala na  dotarcie do zainteresowanych  dziełami sztuki klientów i związane z tym korzyści finansowe oraz ułatwia kontakt z potencjalnymi nabywcami z kręgu biznesu poprzez organizację indywidualnych wystaw.

Galeria AT ART może zakupić od artysty najlepsze jego prace, które będą stanowiły kolekcję własną naszej firmy –  zobacz zakładkę  Własna Kolekcja.

Jak może Artysta nawiązać z nami  kontakt

Nawiązanie współpracy z Galerią AT ART jest proste. Prosimy o napisanie  do nas maila, który będzie zawierał krótką notę biograficzną Artysty oraz własne portfolio na adres galeria@atart.com.pl. My odpowiemy na mail i wyjaśnimy warunki współpracy i zasady wstawienia do nas swoich prac. Wszelkie przesłane materiały będą wykorzystane jedynie w celu zapoznania się przez galerię AT ART z dorobkiem Artysty. Zapewniamy ochronę przesłanych danych osobowych, jednocześnie zobowiązując się nie udostępniać ich innym podmiotom. Naszą ideą jest współpraca w życzliwej  atmosferze, oparta na rzetelności,  która ma przynieść satysfakcję dla obu stron.