Menu AT art Szukaj

Technika - Pastel

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy zbiór prac plastycznych. Pastelowe obrazy do salonu nie muszą wyglądać podobnie w każdym domu. Rozumiemy różne preferencje klientów, dlatego prezentujemy Państwu rysunki pastelami z możliwością dobrania ich pod indywidualne upodobania. Malowane dzieła z naszego katalogu są bardzo zróżnicowane tematycznie – od pejzaży i prac plenerowych przez abstrakcje po akty.

Rysunki pastelami

Posiadamy prace wykonane za pomocą rozmaitych typów kredek: miękkich, twardych, ołówkowych, olejnych, wodnych czy woskowych. Rysunki pastelami są malowane jasnymi kolorami (stąd określenie barwy pastelowe na delikatne odcienie popularnych barw), mają charakterystyczny świetlisty efekt, a linie są miękkie i łagodne. Zachwycą tak samo wieloletnich znawców sztuki i tych stawiających dopiero pierwsze kroki w świecie estetyki.

Trwałe obrazy pastelowe

Są to dzieła o dużym potencjale aranżacyjnym – pasują do salonu, jadalni lub sypialni. Obrazy malowane pastelami, są trwałe i cieszą oko pomimo upływu czasu. Barwy pastelowe pozostają żywe przez wiele dekad. Zachęcamy do składania zamówień już teraz, ponieważ nasz serwis musi potwierdzić dostępność danego obrazu.

Wszystkie dostępne u nas prace są sygnowane przez autorów.