Menu AT art Szukaj

Technika - Akwarela

Zamiast sięgać po reprodukcje dzieł zagranicznych malarzy, warto przyjrzeć się dokonaniom rodzimych autorów. Akwarele – obrazy na sprzedaż wystawione w naszym sklepie należą do bardzo wdzięcznego, choć zarazem trudnego rodzaju malarstwa. Zaprezentowane tu kompozycje są wynikiem pracy niezwykle utalentowanych ludzi.

Malarstwo akwarelowe powstaje za pomocą farb, które są wymagającym tworzywem. Malowanie nimi wymaga dużej wprawy, gdyż należą do grupy farb wodnych i łatwo się rozmazują pod wpływem niedoświadczonej ręki. Właśnie dlatego twórców naszego asortymentu dobieramy starannie, skupiając się przy tym na obrazach powstających w Polsce.

Malarstwo akwarelowe – co przedstawia?

Obrazy akwarelowe zazwyczaj przedstawiają martwą naturę, pejzaże lub sceny z życia miejskiego. Są spokojne i harmonijne, dlatego będą pasować do każdego typu pomieszczeń. Gładkie kontury wykonane przez rozlane muśnięcia pędzla nie nadwyrężają wzroku, dzięki czemu obraz możecie Państwo zawiesić w dowolnym miejscu.

Akwarele – wyjątkowe obrazy na sprzedaż

Nasza oferta akwareli skierowana jest zarówno do koneserów malarstwa, jak i początkujących pasjonatów. Zależy nam, aby każdy z Państwa miał możliwość obcowania ze sztuką dobraną wedle własnego gustu. Zapraszamy do świata mieniącego się tysiącem barw!

Wszystkie dostępne u nas prace są sygnowane przez autorów.