Menu AT art Szukaj

Technika - Biżuteria artystyczna

W firmie AT art od wielu lat staramy się sprostać różnym gustom jubilerskim. Nasza oryginalna, ręcznie robiona biżuteria artystyczna została zaprojektowana przez polskich artystów i rzemieślników. Mamy duży wybór kolczyków, naszyjników i bransoletek wykonanych z takich surowców i kruszców jak antyczne złoto, tłoczona stal chirurgiczna czy szkło i ceramika. Rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż internetową, aby zapewnić Państwu wygodny system składania zamówień online. Dążymy do budowania długotrwałych, satysfakcjonujących relacji, w których oferowane przez nas produkty będą sprawiały radość klientowi przez wiele lat.

Nowoczesna, oryginalna biżuteria autorska jest robiona ręcznie przez artystę i wysyłana bezpośrednio do Państwa. Każdy krok, od projektu przez dobór materiałów aż po samą technikę, jest skrupulatnie przemyślany. W rezultacie oferowane wyroby stanowią spójne połączenie praktyczności z niepowtarzalnym charakterem.

Autorska biżuteria artystyczna z dostawą online

Wyselekcjonowana kolekcja oryginalnej, autorskiej biżuterii artystycznej reprezentuje najwyższą jakość polskiego rzemiosła i wzornictwa. Ręcznie robione kolczyki, naszyjniki i bransoletki nadadzą niepowtarzalne piękno i przyjemność codziennym czynnościom. Dzięki szerokiej gamie wzorów te nowoczesne wyroby doskonale sprawdzą się jako podarunek dla bliskiej osoby. Zachęcamy Państwa już teraz do zapoznania się z bogatym asortymentem biżuteryjnym. W razie jakichkolwiek wątpliwości postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania!