Menu AT art Szukaj

Technika - Olej

Dzieła plastyczne od wieków stanowią wyrafinowany sposób dekoracji wnętrza. Naszą misją jest upowszechnienie sztuki w życiu codziennym, dlatego liczymy, że uda się Państwu wybrać piękne obrazy olejne do salonu. Z radością prezentujemy produkcje malowane przez polskich twórców. Ze względu na drobiazgowe wykonanie prac na płótnie, sprzedaż w wybranych wymiarach dostępna jest wyłącznie przy niektórych egzemplarzach.

Malarstwo olejne należy do najstarszych i jednocześnie najpopularniejszych technik plastycznych. Obrazy malowane na płótnie w ten sposób cechuje trwałość. To właśnie w tym stylu powstała Mona Lisa da Vinciego, a trzeba pamiętać, że liczy sobie już kilka wieków.

Obrazy malowane na płótnie – olejne dzieła sztuki

Kupno dzieła sztuki to nie tylko nabycie nowej dekoracji, z tej decyzji płyną również korzyści materialne. Zgodnie hasłem passion investments piękne obrazy olejne mogą być formą zabezpieczenia na przyszłość. Nie tracą na wartości jak pieniądze, dlatego warto skłonić się ku tej opcji lokowania kapitału.

Obrazy olejne na płótnie – sprzedaż detaliczna

Żywa, mocno nasycona kolorystyka naszych produkcji odzwierciedla pasję autorów. Wspieramy malarzy młodego średniego pokolenia, wystawiając ich obrazy olejne na płótnie na sprzedaż w naszym sklepie. Z przyjemnością udostępniamy Państwu możliwość stworzenia własnej, unikalnej kolekcji.

Wszystkie dostępne u nas prace są sygnowane przez autorów.