Menu AT art Szukaj

Łukasz Zedlewski „ Światło w pejzażu „ – Wernisaż 21 stycznia 2015 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. C.Norwida w Wyszkowie .

 

Już nie pierwszy raz mamy okazję przekonać się z jak wielką uwagą i  szacunkiem odnoszą się Władze Gminne  Wyszkowa do współczesnej polskiej kultury .

Wystawa malarstwa  Łukasza Zedlewskiego „ Światło w pejzażach”, która ma miejsce  w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie jest kontynuacją wspaniałej historii związanej ze sztuką , odbywa się bowiem  w pięknej sali noszącej imię  wybitnego malarza pejzażysty profesora Ludwika Maciąga – absolwenta ASP w Warszawie i profesora tej uczelni , w którego pracowni  ukończył studia  współczesny znakomity artysta oraz ceniony pedagog – profesor Stanisław Baj. Łukasz Zedlewski to  dyplomant  w pracowni Malarstwa prof. Stanisława Baja i kolejne pokolenie wielkich talentów .

 

Dla kolekcjonerów malarstwa Łukasza Zedlewskiego  wystawa w Wyszkowie to okazja do obejrzenia najnowszych jego prac , których tematem jest pejzaż ,   rzadko podejmowany   we współczesnym malarstwie , a do którego Autor już nas przyzwyczaił.

Dla miłośników sztuki to okazja do zapoznania się pejzażami  Artysty  , w których światło gra niepowtarzalne role …..

 

Jestem przekonana ,że warto wspierać  takie inicjatywy, które pokazują polską sztukę ,  w którą dodatkowo wplata się historia kilku wyjątkowych pokoleń .

Zapraszam , do obejrzenia wystawy  wszystkich miłośników , kolekcjonerów zainteresowanych młodym malarstwem pejzażowym.

 

SAMSUNG DIGITAL CAMERA  SAMSUNG DIGITAL CAMERA  20150121_202049  10944909_861404053923594_1157877240_n

 

swiatlo_w_pejzazu_plakat_wersja_2 (1)