Menu AT art Szukaj

Sztuka i biznes

Sztuka i biznes, to choć pozornie odległe od siebie dwa światy mogą istnieć w absolutnej harmonii i w inspirujący sposób wpływać na siebie dając sobie wzajemnie wiele korzyści- dlatego właśnie są coraz częściej łączone.

Współczesne biura są do siebie bardzo podobne, nic ich  nie wyróżnia a może jedynie surowość ich wnętrz. Trudno jest jednak czasami  zaaranżować ich unikalną i oryginalną atmosferę i choć tradycyjnie przyzwyczajeni jesteśmy, iż miejscem sztuki są galerie, muzea , wcale nie musimy się do nich ograniczać. Przestrzeń biurowa; gabinety, sale konferencyjne, korytarze to miejsca, w których sztuka doskonale wkomponuje się w całość, nadając wnętrzu charakteru, indywidualizmu oraz niepowtarzalnego uroku.

Obecność sztuki w firmie staje się  coraz częściej  wizytówką firmy wyróżniającą ją  w kontaktach biznesowych, a partnerzy zagraniczni mają ponadto  możliwość zapoznania się, poprzez sztukę,  z kulturą kraju, w którym zamierzają robić interesy, utwierdzając się w przekonaniu o stabilności firmy na rynku.

Sztuka w przestrzeni firmy to z całą pewnością satysfakcja i przyjemność obcowania i dzielenia się jej pięknem z innymi, z drugiej zaś strony możliwość wsparcia rozwoju młodych, polskich, utalentowanych artystów – to doskonałe dopełnienie całości, ogromna radość i niebanalna forma wyróżnienia się na tle konkurencji.

Promujemy sztukę wybranych Młodych polskich artystów jak również Artystów, których dzieła cieszą już kolekcjonerów zarówno w kraju jak i zagranicą i których grono odbiorców powiększa się z każdym rokiem , a ocena ich sztuki i wartość ich dzieł stale wzrasta.

Nasza oferta   :

  • Sprzedaż dzieł sztuki : stworzymy ofertę zakupu  niepowtarzalnych dzieła sztuki odpowiadające tradycji, kultury i wystroju wnętrza
  • Wystawy i spotkania firmowe wśród sztuki :zaproponujemy i zorganizujemy wystawę  we wnętrzu Państwa firmy łącząc wystawę z wydarzeniami w firmie  : spotkania rocznicowe,  integracyjne, świąteczne , inne biznesowe . Wystawę sztuki połączymy ze spotkaniem z artystą.
  • Aranżacja wnętrza : aranżujemy stałe oraz czasowe ekspozycje dzieł sztuki  w przestrzeniach biznesowych: w gabinetach, w przestrzeniach   biurowych ,w korytarzach biur ,  hotelach .
  • Prezenty biznesowe : wspomagamy wybór i przygotowanie ekskluzywnych prezentów biznesowych
  • Dzieła sztuki na zamówienie : przyjmiemy zlecenie na wykonanie dzieła ( obrazu, rysunku, rzeźby) nawiązujące do charakteru działalności, tradycji i logo firmy.
  • Budowa kolekcji firmowych : Doradzamy jak inwestować w sztukę współczesną
  • Gwarantujemy możliwość pierwokupu wystawianych dzieł przez pracowników firmy

Projekty z naszej oferty mają charakter otwarty i elastyczny, dostosowujemy je do Państwa potrzeb i preferencji.

Zapraszamy także do zorganizowania wystawy, połączonej ze spotkaniem z artystą we wnętrzach Państwa firmy.

Sztuka potrafi przynieść wiele korzyści firmie jej przyjaznej i uczyni ją ponad przeciętną

Dorobek i prace Artystów prezentujemy indywidualnie na stronie naszej galerii on-line.