Menu AT art Szukaj

Gaya Lastovjak na wystawie w Madrycie

Wystawa Sztuki Współczesnej „Marzenia” 20.09 – 05.10 – 2022

Galeria Van Gogha, Madryt – Hiszpania

Galeria Van Gogh położona w sercu Madrytu, stanowi punkt odniesienia na krajowej i międzynarodowej scenie artystycznej z dużym doświadczeniem, uczestnicząc w ważnych wydarzeniach artystycznych na całym świecie: Miami (USA), Paryżu (Francja), Mediolanu (Włochy), Wiednia i Innsbruku (Austria), Frankfurcie i Lipsku  (Niemcy), Brukseli  (Belgia), Luksemburgu, Marbelli (Hiszpania), a także w różnych najlepszych lokalizacjach w Europie i poza nią.

Galeria oferuje reprezentację na arenie międzynarodowej zarówno początkującym, jak i profesjonalnym artystom, a także lokalną reprezentację w Madrycie, stale poszukując nowych możliwości budowania więzi między artystami i kolekcjonerami, a także łączenia sztuki z emblematycznymi instytucjami, takimi jak ambasady, projektanci wnętrz, pracownie architektoniczne i dekoratorzy, firmy międzynarodowe oraz hotele 5*.

Ogromna różnorodność stylów i dyscyplin, które prezentujemy na całym świecie, obiecuje wyjątkowe wrażenia dla wszystkich, kolekcjonerów i odwiedzających. 

Wystawa sztuki współczesnej pt. „Marzenia” odbyła się w galerii Van Gogh w samym sercu Madrytu – Calle de las Hileras 6A.

Ekspozycja miała miejsce na przełomie września i października. Wzięło w niej udział wiele interesujących artystów, których prace poruszają tematykę marzeń i snów.