f Pejzaż 9 Tadeusz Dominik - AT Art
Menu AT art Szukaj

PEJZAŻ 9

Inkografia wg pracy Artysty pt.”PEJZAŻ ”  2006 ,olej , płótno

Praca w rozmiarze 25×25 cm . Wymiar pracy podany bez oprawy, cena 1800zł .

Praca oprawiona w passe-partout , bez ram.- 1.830,- ZŁ

Praca oprawiona w passe-partou i ramę typu  Prestige-  2.200,-zł ( przykład oprawy )

 

Nakład całkowity 20 sztuk. Praca sygnowana ołówkiem p.d:” T.Dominik”, Id: numer edycji , edycja 1/20 do 20/20

 

Praca dostępna również w rozmiarze M 50x50cm:  w passe-partout , bez ram 3060 zł;  praca w passe-partou oraz w ramie Prestige 3.700,-zł

 

Oprawa „Prestige”, charakteryzuje się lakierem na wysoki połysk, bez widocznych wyraźnych łączeń ramy w narożnikach, oraz ręcznie wykonaną i płatkowaną na złoto lub srebro wkładką drewnianą, która dystansuje pracę od szkła, tworząc rodzaj ekskluzywnej gabloty.

Inkografie mają wysokie walory dekoracyjne, artystyczne i kolekcjonerskie. Inkografia to jedna z form grafiki powstała przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań z zakresu technologii cyfrowej. Wysoka gramatura papieru wraz z naturalnie pigmentowanym atramentem gwarantuje trwałość barw, jak i ostrość obrazu zgodną z oryginałem dzieła Artysty.

Cały proces tworzenia inkografii nadzorowany jest przez autora pracy, co potwierdza umieszczona w prawym dolnym rogu sygnatura artysty. Każdej inkografii podporządkowany jest indywidualny hologram z logo DESA Modern i dodatkową numeracją kodową, umożliwiającą identyfikację. Każda praca posiada certyfikat na zabezpieczonym papierze, który zawiera szczegółowe informacje dotyczące oryginału i konkretnej inkografii.

 

Wraz z zakupioną inkografią otrzymujesz certyfikat autentyczności opatrzony hologramem i odręcznym oznaczeniem serii.

Proponujemy stworzenie własnej kolekcji Inkografii ,wybitnych  Artystów,  za niewielkie pieniądze .

Inne prace tego artysty Zobacz wszystkie prace artysty