f Wiosna 1 Tadeusz Dominik - AT Art
Menu AT art Szukaj

WIOSNA 1

Inkografia wg pracy Artysty pt.”WIOSNA”  ,olej , płótno

Praca w rozmiarze  S 25×25 cm  – Format wyprzedany

Praca w rozmiarze M 50x50cm:  Format wyprzedany

 

Oprawa „Prestige”, charakteryzuje się lakierem na wysoki połysk, bez widocznych wyraźnych łączeń ramy w narożnikach, oraz ręcznie wykonaną i płatkowaną na złoto lub srebro wkładką drewnianą, która dystansuje pracę od szkła, tworząc rodzaj ekskluzywnej gabloty.

Inkografie mają wysokie walory dekoracyjne, artystyczne i kolekcjonerskie. Inkografia to jedna z form grafiki powstała przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań z zakresu technologii cyfrowej. Wysoka gramatura papieru wraz z naturalnie pigmentowanym atramentem gwarantuje trwałość barw, jak i ostrość obrazu zgodną z oryginałem dzieła Artysty.

Cały proces tworzenia inkografii nadzorowany jest przez autora pracy, co potwierdza umieszczona w prawym dolnym rogu sygnatura artysty. Każdej inkografii podporządkowany jest indywidualny hologram z logo DESA Modern i dodatkową numeracją kodową, umożliwiającą identyfikację. Każda praca posiada certyfikat na zabezpieczonym papierze, który zawiera szczegółowe informacje dotyczące oryginału i konkretnej inkografii.

 

Wraz z zakupioną inkografią otrzymujesz certyfikat autentyczności opatrzony hologramem i odręcznym oznaczeniem serii.

 

Proponujemy i polecamy stworzenie własnej kolekcji Inkografii ,wybitnych  Artystów,  za niewielkie pieniądze .

Inne prace tego artysty Zobacz wszystkie prace artysty