Menu AT art Szukaj

Wystawa okolicznościowa pt. „Światło i Kolor”, zorganizowana przez naszą Galerię AT art, z okazji otwarcia nowej siedziby firmy PAKS’D Sp z o.o. Tychy , 12 czerwca 2015

budynek firmyW dniu 12 czerwca nasza Galeria uczestniczyła w uroczystym otwarciu nowej siedziby firmy PAKS’D Sp z o.o. w Tychach.

Nasza Galeria – AT art  została zaproszona na zorganizowanie wystawy malarstwa polskich Młodych Artystów w dniu tak uroczystym dla Firmy jak otwarcie nowej siedziby. N uroczystość przyjechali , z całej Polski,   Goście zaproszeni przez firmę PAKS’D.

We wnętrze firmy zaprezentowaliśmy malarstwo naszych Artystów : Elizy Kleczewskiej, Aldony Zając , Jacka Malinowskiego, Bartosza Frączka oraz Łukasza Zedlewskiego .
Wkomponowanie obrazów we wnętrze obiektu , w którym przestrzeń , światło i komfort urzeka samym w sobie  było dla nas przyjemnością ale i wyzwaniem aby nie przytłumić wrażenia samego obiektu .
Wystawa spotkała się z miłym odbiorem . Wzbudziła zainteresowanie i wywołała miłe dyskusje biznesowe ale również zainspirowała  do pogawędek o polskim malarstwie i o polskiej sztuce w świecie.
Był to szalenie gorący – również w dosłownym znaczeniu ale przede wszystkim  sympatyczny dzień dla wszystkich osób uczestniczących w tym niecodziennym wydarzeniu .

Kilka fotek  przed rozwieszeniem prac we wnętrzu firmy

schody korytarz 2 sala konf. schody 2

Kilka fotek z wystawy we wnętrzu firmy PAKS’D, na chwilę przed przybyciem Gości

zdj.1 zdj.2 zdj4 zdj3 zdj6